PIT 2017 on-line

Aktualności

Dodano:2017-05-27, Dzień Strażaka

W dniu 7 maja 2017 r. w kościele p.w. Św. Bartłomieja w Kębłowie odprawiona została msza święta w intencji strażaków z parafii Kębłowo. Po mszy poświęcony został nowy samochód ratowniczo-gaśniczy, który OSP Kębłowo odebrała w lutym br. Po mszy strażacy udali się na cmentarz, gdzie oddali hołd zmarłym druhom.

Następnie przedstawiciele naszej jednostki udali się do miejscowości Boruja, gdzie odbywały się obchody Powiatowego Dnia Strażaka połączone wraz z 80-leciem istnienia OSP Boruja. Naszym strażakom przyznano medale za zasługi dla pożarnictwa: druh Ryszard Rogozinski (złoty), druh Patryk Jasukuła (brązowy).

W dniu 6 maja delegacja strażaków z naszej jednostki udała się na wojewódzkie obchody Dnia Strażaka do Krotoszyna, gdzie nastąpiło oficjalne przekazanie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla naszej OSP. Druh Michał Nowak otrzymał nominację do tytułu „Wielkopolski Działacz ZOSP RP 2016”Projekt strony współfinansowany przez Unię Europejską
ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Zawartość strony stanowi własność Ochotniczej Straży Pożarnej w Kębłowie.
Kopiowanie, powielanie lub publikacja zamieszczonych materiałów bez zgody właściciela stanowi naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. 2008 - 2021. www.straz.keblowo.pl. Projekt strony wykonał: Damian Sarbak.

stat4u