PIT 2017 on-line

Aktualności

Dodano:2017-10-26, Zderzenie dwóch samochodów osobowych na DK32 w Wolsztynie

Kilka minut po godzinie 19 do wolsztyńskich służb wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na Drodze Krajowej nr 32 w Wolsztynie, wylot na Poznań za stacją benzynową Orlen. Zgłaszający przekazał informacje o zderzeniu czołowym dwóch samochodów osobowych. Dyspozytorzy na miejsce natychmiast skierowali dwa zastępy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej z Wolsztyna, jeden zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kębłowie, dwa partole policji z KPP w Wolsztynie oraz ZRM „S” z wolsztyńskiego szpitala.

Po dojeździe na miejsce zastano rozbity samochód marki Fiat na pasie ruchu w kierunku Wolsztyna. Świadkowie zdarzenia poinformowali służby, że drugi pojazd marki Mercedes uciekł z miejsca zdarzenia. Przybyły na miejsce ZRM udzielił pomocy medycznej kobiecie kierującej Fiatem. Po opatrzeniu odmówiła ona przewiezienia do szpitala.

Kierujący Mercedesem porzucił samochód w pobliżu miejsca wypadku na terenie jednej z firm wulkanizacyjnych. Policja poszukuje kierowcy tego pojazdu.Projekt strony współfinansowany przez Unię Europejską
ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Zawartość strony stanowi własność Ochotniczej Straży Pożarnej w Kębłowie.
Kopiowanie, powielanie lub publikacja zamieszczonych materiałów bez zgody właściciela stanowi naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. 2008 - 2022. www.straz.keblowo.pl. Projekt strony wykonał: Damian Sarbak.

stat4u