PIT 2017 on-line

Aktualności

Dodano:2021-06-24, #32 Wypadek na łuku drogi w Starym Widzimiu

We wtorek,22 czerwca około godziny 14:30 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie otrzymał zgłoszenie o wypadku na trasie Stary Widzim - Wroniawy.

Dyżurny na miejsce natychmiast zadysponował trzy zastępy strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Wolsztyna, oraz po jednym zastępie ochotników z Kębłowa, Wroniaw oraz policję z KPP w Wolsztynie i Zespół Ratownictwa Medycznego. 

Po dojeździe na miejsce zastano samochód osobowy marki mercedes, który czołowo zderzył się z jadącym z kierunku Wolsztyna samochodem ciężarowym marki renualt. Po dojeździe na miejsce u rannego 28-latka kierującego samochodem osobowym natychmiast przystąpiono do przeprowadzenia kwalifikowanej pomocy przed medczycznej do czasu przybycia na miejsce zespołu ratownictwa medycznego. Po dojeździe na miejsce pracujący na miejscu lekarz stwierdził, że rannego mężczyznę trzeba przetransportować do szpitala. Kierującemu samochodem ciężarowym 27-latkowi nic się nie stało. 

Przyczyną wypadku była prawdopodobnie plama oleju na jezdni. 

Na czas prowadzonych działań droga była całkowicie zablokowana i wyznaczono objazdy. Projekt strony współfinansowany przez Unię Europejską
ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Zawartość strony stanowi własność Ochotniczej Straży Pożarnej w Kębłowie.
Kopiowanie, powielanie lub publikacja zamieszczonych materiałów bez zgody właściciela stanowi naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. 2008 - 2024. www.straz.keblowo.pl. Projekt strony wykonał: PRESSTU.PL.

stat4u