PIT 2017 on-line

Aktualności

Dodano:2017-05-16, Zmiana Regulaminem przetargu pisemnego nieograniczonego

dot. : zadania p.n. Zakup specjalistycznego sprzętu ratowniczego dla OSP Kębłowo, gm. Wolsztyn.

 

W związku z prowadzonym postępowaniem zgodnie z Regulaminem przetargu pisemnego nieograniczonego Ochotnicza Straż Pożarna w Kębłowie informuje, że ulega zmianie pkt. 6 „OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA”, 6.1 „Przedmiot zamówienia” Regulaminu, w części dotyczącej zadania nr 1 - Zadanie 1 - skafander suchy lodowo-ratowniczy – 2 szt., który otrzymuje brzmienie:

„zadanie nr 1 - Zadanie 1 - skafander suchy lodowo-ratowniczy – 2 szt.

OPIS – Skafander przeznaczony dla operatorów działających przy wodzie, na wodzie na pokładach jednostek pływających, z możliwością  podejmowania osób lub obiektów przy częściowym lub całkowitym  zanurzeniu w wodzie. Konstrukcja skafandra: wykonany z cordury tri-laminatowej (cordura na wierzchu, guma butylowa w środku, poliester od spodu), wyposażony w kryzę szyjną lateksową wklejoną na stałe, kołnierz szyjny neoprenowy docieplający bez zapięć rzepowych, pas asekuracyjny na wysokości klatki piersiowej z D-ringiem z przodu i z tyłu, zamek wejściowy: z przodu w układzie poziomym - rozwiązanie tzw.: „kopertowe", suchy, plastikowy, kieszonka na klatce piersiowej na gwizdek ratowniczy, kieszenie na przedramionach na rękawice neoprenowe,  pierścienie w rękawach wklejone na stałe, kryzy nadgarstkowe lateksowe wklejone na stałe,  „zamek ulgi": suchy, plastikowy, przykryty patką zamykaną na rzep, kieszenie (x2) cargo z D-ringiem, wklejone na stałe z boku na wysokości uda, łaty wzmacniające z cordury double-segment na przodzie nogawek wraz z miękkimi ochraniaczami kolan oraz łaty z cordury na pośladkach, buty: gumowe z obcasem, zintegrowane z nogawkami, paski odblaskowe SOLAS na nogawkach (powyżej butów) i na rękawach (powyżej pierścieni), napis STRAŻ POŻARNA na plecach, kolor: czerwony. W komplecie rękawice oraz kaptur neopranowy. Rozmiar XL (54).”

Pozostałe zapisy Regulaminu pozostają bez zmian.

                                                                                                                                                Wiceprezes

Ochotniczej Straży Pożarnej

w Kębłowie

/-/  Ryszard Rogozinski

 

zmiana regulaminu

 

Projekt współfinansowany z dotacji

 Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu

 Projekt strony współfinansowany przez Unię Europejską
ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Zawartość strony stanowi własność Ochotniczej Straży Pożarnej w Kębłowie.
Kopiowanie, powielanie lub publikacja zamieszczonych materiałów bez zgody właściciela stanowi naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. 2008 - 2021. www.straz.keblowo.pl. Projekt strony wykonał: Damian Sarbak.

stat4u