PIT 2017 on-line

Aktualności

Dodano:2021-05-26, #24 - Wypadek w Błocku. Auto uderzyło w drzewo. Jedna osoba ranna

W poniedziałek 24 maja, około godziny 10:23 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Błocko.

Dyżurny do zdarzenia natychmiast zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Wolsztyna oraz ochotników z Tłok oraz z naszej jednostki zastęp 649P18 na miejsce przybył również zespół ratownictwa medycznego i patrol policji. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód osobowy marki Fiat Seicento uderzył w przydrożne drzewo. Autem podróżował tylko kierowca, który został przetransportowany do Wolsztyńskiego szpitala.

 Jak wynika z ustaleń policji 44-letni mężczyzna mieszkaniec Błocka stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na całe szczęście mężczyzna nie doznał poważniejszych obrażeń. W chwili zdarzenia 44-latek był trzeźwy. Mężczyzna przez mundrurowych został ukarany mandatem karwym w wysokości 100 złotych.

 

 Projekt strony współfinansowany przez Unię Europejską
ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Zawartość strony stanowi własność Ochotniczej Straży Pożarnej w Kębłowie.
Kopiowanie, powielanie lub publikacja zamieszczonych materiałów bez zgody właściciela stanowi naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. 2008 - 2024. www.straz.keblowo.pl. Projekt strony wykonał: PRESSTU.PL.

stat4u