PIT 2017 on-line

Aktualności

Dodano:2021-06-22, #30 - Plama oleju #31 - Czujka monitoringu

W piątek 18 czerwca, przed godziną 14:00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie otrzymał zgłoszenie o plamie oleju na trasie Stara Dąbrowa - Wolsztyn. 


Sporo pracy mieli strażacy zawodwi z Wolsztyna oraz ochotnicy z Naszej jednostki jak i Tłok, którzy w piątek usuwali plamę substancji ropopochodnej na trasie Stara Dąbrowa - Gościeszyn. Na jezdni znajdowała się plama substancji ropopochodnej (olej) prawdopodobnie na skutek uszkodzonego samochodu. 

W działaniach łącznie udział brało pięć zastępów straży pożarnej. 

 

Do kolejnego zdarzenia Nasza jednostka została zaalarmowana w poniedziałek 21 czerwca, kilka minut po godzinie 9:00. 


Po przybyciu do strażnicy okazało się, że jednym zastępem mamy udać się do miejscowości Berzyna na teren firmy Firestone gdzie zadziałała czujka monitoringu. Do zdarzenia zostali zadysponowaniu również strażacy zawodowi z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Wolsztyna. Projekt strony współfinansowany przez Unię Europejską
ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Zawartość strony stanowi własność Ochotniczej Straży Pożarnej w Kębłowie.
Kopiowanie, powielanie lub publikacja zamieszczonych materiałów bez zgody właściciela stanowi naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. 2008 - 2024. www.straz.keblowo.pl. Projekt strony wykonał: PRESSTU.PL.

stat4u